NBS MAILER 1500


System pakowania kart NBS-1500 przeznaczony jest do współpracy w jednej linii z rodziną urządzeń do personalizacji kart NBS Horizon / Horizon Evolution HD lub jako samodzielne rozwiązanie.  NBS-1500 to w pełni funkcjonalny system pakowania kart, charakteryzujący się dużą elastycznością konfiguracji. NBS-1500 można skonfigurować tak, aby naklejał kartę na nośnik, składał całość i pakował do koperty lub można go skonfigurować do pakowania karty na nośniku wraz z dodatkowymi ulotkami.

NBS-1500 jest w stanie zapakować do 1700 kart na godzinę (cph). NBS-1500 może pracować w trybie in-lina – połączone w jednej linii z systemem Horizon /Horizon Evolution HD lub off-line – jako urządzenie samodzielne. Oprogramowanie sterujące Smart Mailer jest funkcjonalne, posiada szereg przydatnych opcji ale jednocześnie pozostaje proste w użyciu. Do projektowania nośników karty wykorzystywany jest Microsoft Word.

Solidna konstrukcja urządzenia NBS-1500 zapewnia, że Twój system będzie działał na najwyższym poziomie i przy niskich kosztach utrzymania. Mailer NBS-1500 może szybko i efektywnie zwiększyć możliwości pakowania kart.

NBS-1500 zapewnia wiele różnych metod składania nośnika karty (składanie w C, składanie w Z i składanie w V) oraz ma możliwość dokładania ulotek w różnych formatach. Dokładanie ulotek może być realizowane w sposób selektywny: odczyt nadrukowanego kodu kreskowego na nośniku karty determinuje które ulotki zostaną dołożone do pakietu.

Współpracujemy