NBS Horizon


System personalizacji kart NBS Horizon to wysokonakładowe, wydajne rozwiązanie umożliwiające praktycznie dowolną konfigurację poprzez dodawanie indywidualnych elementów personalizacji kart (CPE – Card Personalization Element) w celu zapewnienia elastyczności i dostosowania do konkretnych wymagań.

Najważniejszym wskaźnikiem dla większości ekspertów ds. personalizacji kart jest koszt jednej karty. Platforma Horizon osiąga znaczną przewagę nad konkurencyjnymi produktami, jeśli chodzi o koszt jednej karty.

Wydajność, niezawodność i ceny części zamiennych / materiałów eksploatacyjnych Horizon zapewniają najniższy w branży koszt jednej karty. Platforma sprzętowa Horizon w połączeniu z oprogramowaniem sterującym SmartSys ™ sprawia, że ​​system personalizacji kart NBS jest prosty w konfiguracji i obsłudze przy zachowaniu maksymalnej elastyczności. Przewaga SmartSys ™ polega na jego kompatybilności z szeroką gamą formatów danych i oferuje potężne, ale łatwe w użyciu narzędzia, takie jak JDM (projekt / układ karty), statystyki wydajności maszyny, narzędzia do śledzenia (audyt), które zapewniają pełne śledzenie procesu produkcji i potężny zestaw możliwości diagnostycznych maszyny.

NBS Horizon, ten w pełni konfigurowalny, modułowy system zapewnia jeden z najniższych kosztów eksploatacji w branży. Horizon został zaprojektowany z myślą o wydajności, niezawodności, minimalizacji kosztów i łatwości serwisowania. CardService oferuje szeroką gamę usług wsparcia produktu, od pełnego wsparcia na miejscu do nieograniczonego dostępu do globalnego zespołu specjalistów firmy NBS.

Jeśli ważny jest dla Ciebie koszt eksploatacji, Horizon jest idealnym wyborem systemu personalizacji kart o średniej i dużej pojemności dla Twojego centrum personalizacji.

Współpracujemy