NBS Horizon Evolution HD


NBS Horizon Evolution HD oferuje szereg funkcji obejmujących pełną gamę modułów do personalizacji kart (CPE – Card Personalization Elements), zaprojektowanych do działania w najbardziej wymagających środowiskach produkcyjnych.

NBS Horizon Evolution HD to najwydajniejsze rozwiązanie do personalizacji kart w gamie Producenta.

Kiedy mówimy „elastyczność”, mamy na myśli elastyczność zarówno w naszej ofercie sprzętu, jak i oprogramowania.

Flagowa platforma sprzętowa Horizon Evolution HD w połączeniu z pakietami oprogramowania EMV (jeśli ma zastosowanie), obsługuje wszystkie trzy rynki docelowe – finanse / EMV, transport, programy lojalnościowe i Secure ID. Od początku do końca, firma NBS projektuje konfigurowalne, wysoce niezawodne i atrakcyjne pod kątem kosztu eksploatacji rozwiązania. Każdy rynek, czy to obejmujący karty inteligentne, transport, rozwiązania lojalnościowe, karty płatnicze czy Secure ID ma swoje własne, specyficzne wymagania technologiczne. Najnowocześniejsze elementy personalizacji kart (CPE) oferowane w systemie Horizon Evolution HD są zaprojektowane tak, aby można je było praktycznie dowolnie skonfigurować, aby spełniały specyficzne potrzeby danego rynku i zapewniały możliwość bezproblemowej rekonfiguracji w miarę zmieniających się potrzeb.

W pełni konfigurowalny, modułowy system zapewnia jeden z najniższych kosztów eksploatacji i najwyższy poziom niezawodności w branży, co skutkuje jednym z najniższych kosztów w przeliczeniu na jedną kartę dostępnych obecnie na rynku. Horizon Evolution HD to idealne rozwiązanie typu all-in-one do szybkiego wydawania kart inteligentnych. Firma NBS zaprojektowała w pełni rozszerzalny modułowy system Horizon Evolution HD, który jest cały czas rozwijany wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

 

Współpracujemy