Konsultacje EMV


Posiadamy bardzo szeroką, unikalną wiedzę z zakresu parametryzacji, personalizacji oraz testowania (walidacji) elektronicznych narzędzi płatniczych w tym szczególnie mikroprocesorowych kart płatniczych w standardzie EMV.

W 2004 wdrażaliśmy w Polce personalizację pierwszej mikroprocesorowej karty płatniczej. Następnie, również jako pierwsi w Polsce uruchamialiśmy personalizację karty z podwójnym interfejsem – stykowym i bezstykowym.

Swoją wiedzą dzielimy się w formie konsultacji, które realizowane są na zasadzie zleceń indywidualnych lub w ramach długoterminowych umów o współpracy.

W przypadku indywidualnych zleceń najpierw zapoznajemy się ze szczegółami problemu do rozwiązania, następnie określamy możliwości, czas oraz koszt. W zależności od liczby prowadzonych w danym czasie projektów termin rozpoczęcia prac jest odpowiednio przesunięty w czasie.

W przypadku współpracy na podstawie umowy, podejmujemy się rozwiązania przedstawionego problemu zgodnie z warunkami umowy – w określonym umownie czasie.

Zapraszamy do kontaktu – wspólnie określimy jak będziemy w stanie Państwu pomóc.

Współpracujemy / We cooperate with