Jesteś tutaj

NBS Horizon Evolution HD

Flagowa platforma do personalizacji firmy NBS Technologies - Horizon Evolution - dostępna jest teraz w wersji Heavy Duty charakteryzującej się zwiększoną wydajnością (1500 kart na godzinę!) oraz poprawiona mechaniką. To nowoczesne rozwiązanie, które dzięki modułowej budowie można indywidualnie skonfigurować dostosowując je do własnych potrzeb. Niezwykła elastyczność pozwala na bezproblemową rozbudowę systemu wraz ze zmianami wymagań produkcyjnych. Szeroki wybór modułów dostępnych dla systemu Horizon Evolution zaspokoi zarówno obecne, jak i przyszłe potrzeby trzech głównych segmentów rynku: kart EMV, kart GSM oraz dokumentów i identyfikatorów. System Horizon Evolution HD obejmuje wszystkie najnowsze moduły do personalizacji kart oferowane przez NBS i jest platformą, na bazie której konstruowane będą wszystkie przyszłe rozszerzenia i unowocześnienia.

Elastyczność systemu Horizon Evolution HD dotyczy rozwiązań sprzętowych, jak i programowych. Dzięki możliwości współpracy z pakietami oprogramowania EMV jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich trzech segmentów rynku – kart EMV, kart GSM oraz dokumentów i identyfikatorów. Od początku do końca, w każdym segmencie, NBS oferuje niezawodne, łatwe w konfiguracji i opłacalne urządzenie, aby dać Klientowi możliwość realizacji każdego projektu.

Ten w pełni konfigurowalny, modułowy system cechuje jeden z najniższych kosztów posiadania, a także jeden z najniższych poziomów kosztów produkcji w przeliczeniu na pojedynczą kartę, wśród wszystkich urządzeń dostępnych na rynku! Horizon Evolution HD jest idealnym i kompletnym rozwiązaniem dla szybkiego wydawania kart elektronicznych. Nie trzeba już kupować jednego urządzenia do personalizacji kart EMV, kolejnego do dokumentów, a następnie jeszcze jednego do kart GSM. Szybka i bezproblemowa zmiana profilu produkcji zapewnia naszym Klientom przewagę nad konkurencją. NBS zaprojektował modularny system Horizon Evolution HD w taki sposób, aby - dzięki jego ogromnym możliwościom rozbudowy - ewoluował wraz z rozwojem potrzeb Klienta. Horizon Evolution HD jest wydajnym systemem o szerokich możliwościach rekonfiguracji z zachowaniem wysokiej opłacalności inwestycji.

 

Poniżej przedstawione są dokładniejsze opisy poszczególnych modułów (CPE) dostępnych dla platformy Horizon Evolution HD. Dystrybutor NBS zawsze służy pomocą w odpowiednim doborze konfiguracji do potrzeb Klienta.

Input CPE: Konfigurowalny w zakresie ilości (1, 2 lub 3) wymiennych magazynków Quick Change, każdy o pojemności 500 kart. Nowa konstrukcja magazynka zapobiega przypadkowemu rysowaniu kart podzcas pobierania. Większa ilość magazynków oznacza zwiększenie prędkości oraz większą wygodę w pracy z kartami. Horizon Evolution można wyposażyć maksymalnie w trzy moduły Input, co daje razem aż 9 magazynków.

Magnetic Stripe Encoder CPE: Moduł zapewnia odczyt kilku różnych typów zapisu magnetycznego np. 300 & 2750 Dualco czy 600 Oe (JIS A, B i C). Inne wartości koercji są dostępne na specjalne zamówienie, za dodatkową opłatą. Aby zapewnić jak największą wszechstronność, można zamontować kilka różnych dekoderów.

High Speed Smart Card CPE: Unikalnej konstrukcji winda wykorzystywana jest do jednoczesnej personalizacji nawet 24 kart elektronicznych w pojedynczym module. Może on być skonfigurowany do obsługi 24 stacji kontaktowych i/lub 12 stacji bezkontaktowych. Czas personalizacji można skrócić poprzez dodanie kolejnych modułów. Wybór łącznej liczby stacji jest uzależniony od maksymalnego przewidywanego czasu kodowania karty oraz przepustowości wybranej konfiguracji systemu.

High Speed Top Mono Printer CPE: Umożliwia monochromatyczne drukowanie tekstu i grafiki na całej powierzchni przedniej strony karty, przy prędkości do 1,500 kart na godzinę. Usprawniona mechanika zapewnia większą trwałośc i niezawodność modułu.

 

High Speed Bottom Mono Printer CPE: Umożliwia monochromatyczne drukowanie tekstu i grafiki na całej powierzchni tylnej strony karty, przy prędkości do 1,500 kart na godzinę. Usprawniona mechanika zapewnia większą trwałośc i niezawodność modułu.

Color Graphics (D2T2) Printer CPE: Moduł drukujący umożliwiający umieszczanie na kartach kolorowych zdjęć i obrazów wysokiej jakości, pracujący z przepustowością ponad 500 kart na godzinę (przy druku zdjęć o wymiarach 2.54cm x 2.54cm). Zastosowana głowica drukująca pracuje w wysokiej rozdzielczości 300 DPI i może wykonywać wydruki monochromatyczne oraz kolorowe, jak również nakładać warstwę zabezpieczającą (overlay) w wyznaczonych miejscach lub na całej karcie. Ulepszona konstrukcja mechanizmu transportującego karty zapewnia sprawniejsze i bardziej niezawodne działanie urządzenia.

High Speed Color Graphics (D2T2) Printer CPE: Moduł drukujący umożliwiający umieszczanie na kartach kolorowych zdjęć i obrazów wysokiej jakości, pracujący z przepustowością ponad 800 kart na godzinę (przy druku zdjęć o wymiarach 2.54cm x 2.54cm). Zastosowana głowica drukująca pracuje w wysokiej rozdzielczości 300 DPI i może wykonywać wydruki monochromatyczne oraz kolorowe, jak również nakładać warstwę zabezpieczającą (overlay) w wyznaczonych miejscach lub na całej karcie. Ulepszona konstrukcja mechanizmu transportującego karty zapewnia sprawniejsze i bardziej niezawodne działanie urządzenia.

High Speed Split CMY Color (D2T2) Printer CPE: Moduł drukujący umożliwiający umieszczanie na kartach kolorowych zdjęć i obrazów wysokiej jakości (300 DPI), pracujący z przepustowością ponad 800 kart na godzinę (przy nadruku na całej powierzchni karty) oraz 1500 kart na godzinę (przy druku zdjęć o wymiarach 2.54cm x 2.54cm). Moduł ten korzysta z pojedynczych taśm monochromatycznych, co znacznie podnosi jego wydajność, a zarazem poważnie redukuje koszt personalizacji pojedynczej karty. Ulepszona konstrukcja mechanizmu transportującego karty zapewnia sprawniejsze i bardziej niezawodne działanie urządzenia.

Laminator CPE: Moduł umożliwiający pokrycie powierzchni karty materiałem laminującym, zapewniającym większą trwałość i bezpieczeństwo. Warstwa laminująca jest nanoszona precyzyjnie na kartę przy pomocy rozgrzanego walca. Szybkość działania oraz wysokość temperatury zależą od rodzaju laminowanej karty.

High Speed Laser Engraving CPE: Umożliwia niezwykle trwałą, niemożliwą do podrobienia metodę personalizacji kart bez użycia materiałów eksploatacyjnych. Moduł grawerowania laserowego jest ściśle zintegrowany z systemem Horizon Evolution i kontrolowany przez pracującą w środowisku Windows aplikację SmartSys wspomaganą przez sterowniki Link Software. Wbudowany mechanizm odwracający umożliwia pojedynczemu modułowi grawerowanie napisów po obu stronach karty. W razie potrzeb można dodać kolejne moduły lasera w celu zwiększenia szybkości pracy urządzenia.

Heavy Duty Embosser CPE: Horizon Evolution może współpracować z czterema modułami HD Embosser jednocześnie. Oprogramowanie automatycznie rozdziela pracę między zainstalowane moduły w sposób optymalizujący szybkość produkcji. Cztery moduły tłoczące umożliwiają urządzeniu osiągnięcie przepustowości do 1500 kart na godzinę (przy drukowaniu 70 znaków na karcie!) Dostępne są także moduły w konfiguracji umożliwiającej drukowanie płaskie (Indent) z przodu lub z tyłu karty. Ten nowy typ embossera wyposażony jest w funkcję dynamicznej korekty położenia drukowanych znaków. Ulepszona konstrukcja mechanizmu transportującego karty zapewnia sprawniejsze i bardziej niezawodne działanie urządzenia.

Tipper CPE: W celu zwiększenia szybkości i płynności pracy Horizon Evolution może współpracować z wieloma modułami pokrywającymi wytłoczenia. Nowe moduły Tipper zapewniają idealne pokrycie kolorem na wszystkich 11 liniach tłoczonych na karcie znaków oraz mają wbudowany czujnik niskiego poziomu folii barwiącej.

Card Labeler CPE: Umieszcza naklejki aktywacyjne z przodu kart. Współpracuje z dowolnymi naklejkami na karty, umieszczonymi na rolce z rdzeniem 3-calowym, o średnicy nie większej niż 8 cali.

Card Flipper CPE: Wstawienie Card Flippera przed modułem odbierającym karty umożliwia dowolny wybór ich ułożenia w magazynku, ułatwiającego ich dalszą obróbkę. Z kolei umieszczenie go przed Laminatorem, daje możliwość laminowania obu stron karty.

Card Stacker CPE: Może być wyposażony w jeden, dwa lub trzy wymienne magazynki Quick Change mieszczące po 250 wytłoczonych kart. Rozbudowany system Horizon Evolution może zawierać nawet trzy moduły Card Stacker, czyli posiadać do 9 magazynków!

Opcjonalny moduł kopertujący: Naturalnym dopełnieniem systemu Horizon jest moduł kopertujący, umożliwiający kompletną personalizację kart od początku do końca. Listy z naklejonymi, gotowymi kartami są odpowiednio składane i pakowane do kopert, dzięki czemu cały proces personalizacji jest wykonywany automatycznie w jednym urządzeniu.