Jesteś tutaj

NBS Horizon

System NBS Horizon® jest wysokiej klasy maszyną, przeznaczoną do bardzo szybkiej personalizacji dużych partii kart. Konstrukcja urządzenia jest oparta na budowie modułowej, które w tej maszynie określane są jako podzespoły CPE - Card Personalization Element.

Struktura składająca się z połączonych CPE daje użytkownikowi duże korzyści z elastycznego wykorzystania systemu, umożliwiając modernizację urządzenia o kolejne moduły w dowolnej chwili, kiedy będzie to wymagane. System Horizon umożliwia połączenie do 16 modułów personalizacyjnych, łączne z zasobnikami na karty wejściowe i wyjściowe -zapewnia to wyjątkową uniwersalność - maszyna może zostać zmodernizowana nawet za wiele lat, o moduły do personalizacji kart, które w obecnej chwili dopiero są opracowywane przez inżynierów. Stwarza to z systemu Horizon ekonomiczną platformę, która nigdy się nie "zestarzeje". Dzięki takim rozwiązaniom, system Horizon staje się idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Zaprojektowany jako platforma do personalizacji kart - dla instytucji finansowych, urzędów państwowych, funduszów ubezpieczeniowych, jednostek rządowych, opieki zdrowotnej, kompani telekomunikacyjnych lub sprzedaży detalicznej.

Każdy oferowany moduł (CPE) został zbudowany, aby wykonywać jeden określony proces personalizacji taki jak: tłoczenie wypukłe (embossing), tłoczenie płaskie przednie lub tylne (indenting), koloryzowanie wytłoczeń (tipping), kodowanie paska magnetycznego, programowanie kart inteligentnych (zapis mikroprocesora), grawerowanie laserowe, drukowanie przodu lub tyłu kart w jednym kolorze lub w pełnej palecie kolorów, laminowanie folią zabezpieczającą, naklejanie naklejek. Spersonalizowane karty mogą zostać następnie spakowane w koperty i zaadresowane do ich właścicieli w jednym cyklu personalizacji kart.

Cały system osiąga prędkość do 1000 kart na godzinę, jednak jest to uzależnione od konfiguracji zestawu. Dla optymalnego wykorzystania całego zestawu oraz uproszczenia obsługi, System Horizon sterowany jest z centralnej konsoli wyposażonej w komputer PC klasy Pentium®, przyjazne użytkownikowi oprogramowanie - system operacyjny Windows oraz aplikacje sterujące, opracowane specjalnie dla tego urządzenia - NBS Conquest Series™ (do zarządzania personalizacją) oraz NBS Persomaster™ (do personalizacji kart inteligentnych), dzięki którym można w łatwy sposób projektować karty, importować dane produkcyjne i wykonywać personalizację.