Jesteś tutaj

NBS Advantage M20

Uniwersalny embosser nabiurkowy, przeznaczony do szybkiej, bezpiecznej i niezawodnej personalizacji i emisji kart płatniczych i kredytowych.

Advantage M20 jest najnowszym embosserem w rodzinie produktów Advantage. Bezpieczny, niezawodny i atrakcyjny cenowo M20 został zaprojektowany specjalnie do natychmiastowej personalizacji i emisji kart płatniczych oraz kredytowych, a także identyfikatorów i kart lojalnościowych. Doskonale sprawdzi sie w instystucjach finansowych, administracji, sieciach handlowych oraz instytucjach ubezpieczeniowych.

Urządzenie wyróżnia się wykonanym ze stali nierdzewnej i mieszczącym 120 znaków kołem embossera, umożliwiającym obok tłoczenia wypukłego, także tłoczenie płaskie z obu stron karty. Dostępność znaków diakrytycznych każdego języka sprawia, że jest to prawdziwie uniwersalne urządzenie. Advantage M20 posiada zarówno automatyczny podajnik mieszczący 100 kart, jak i ręczny podajnik kart pojedynczych. Urządzenie pozwala także na zapis danych na pasku magnetycznym oraz mikroprocesorze - zarówno metodą stykową, jak i bezstykową.

M20 jest dostarczany ze standardowymi sterownikami Windows, umożliwiającymi bezproblemową integrację z aktualnie używanym oprogramowaniem personalizacyjnym innych producentów, lub też ze specjalną biblioteką software'ową, pozwalającą na pełne wykorzystanie jego bogatych możliwości w środowisku programowym klienta.

Advantage M20 jest wyposażony w szereg funkcji mających na celu zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa zarówno użytkownikom urządzenia, jak i ich klientom. Potrójne szyfrowanie DES zapewnia poufność przesyłanych danych. Dostęp do wnętrza embossera ogranicza metalowa pokrywa, zabezpieczona kodowanym zamkiem elektronicznym sterowanym programowo.