Jesteś tutaj

NBS 1500 Card Mailing System

System kopertujący NBS-1500 to  urządzenie stworzone w celu zmaksymalizowania osiągnięć produkcyjnych systemów personalizacji kart z rodziny Horizon.

Początkowo, NBS-1500 miał współpracować tylko i wyłącznie z urządzeniami Horizon i został zaprojektowany tak, aby mógł zostać z nimi bezpośrednio połączony.  Inżynierowie z NBS Technologies postanowili jednak pójść o krok dalej i unowocześnili urządzenie w taki sposób, że może działać również jako niezależne, samodzielne rozwiązanie „stand alone”, które z powodzeniem dopełni proces personalizacji kart.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego wytrzymałość. Dzięki wdrożeniu wysoko postawionych założeń konstrukcyjnych, NBS 1500 stał się solidnym urządzeniem, co sprawia, że czas potrzebny na jego konserwację został zmniejszony do minimum, co wyraża się zmniejszeniem kosztów eksploatacji urządzenia oraz wzrostem współczynnika produkcji.

NBS 1500 potrafi spersonalizować do 1700 kart na godzinę, umożliwia skład formularzy kartowych w formatach takich jak  z-fold, c-fold, half-fold a zaimplementowanie odpowiedniego oprogramowania pozwala na kompleksowe tworzenie oraz edytowanie wyglądu formularzy cardholder.