Jesteś tutaj

Urzadzenia do personalizacji

 NBS Advantage M20

 

M20 jest najnowszym embosserem w rodzinie produktów Advantage. Ten bezpieczny, niezawodny i atrakcyjny cenowo embosser został zaprojektowany specjalnie do natychmiastowej personalizacji i emisji kart płatniczych oraz kredytowych, a także identyfikatorów i kart lojalnościowych. Doskonale sprawdzi sie w instystucjach finansowych, administracji, sieciach handlowych oraz instytucja ubezpieczeniowych.

 NBS Advantage 2000 M1

  Model M1 jest embosserem przeznaczonym głównie dla potrzeb identyfikacyjnych organizacji ochrony zdrowia. Urządzenie o zminiaturyzowanych gabarytach, typu desktop, oferujących całą gamę procesów personalizacyjnych idealnie nadaje się do wykorzystania w każdym miejscu.

 NBS Advantage 2000 M2/M3

  Embossery z serii Advantage 2000 M2/M3 to nieduże systemy do kompleksowej personalizacji kart identyfikacyjnych. Modele M2/M3 stworzono z myślą o rozbudowanych projektach kart wykorzystujących nowe technologie kart inteligentnych. Urządzenie o zminiaturyzowanych gabarytach, typu desktop, oferujących całą gamę procesów personalizacyjnych idealnie nadaje się do wykorzystania w każdym miejscu.

 NBS Horizon

 

 

System NBS Horizon® jest wysokiej klasy maszyną, przeznaczoną do bardzo szybkiej personalizacji dużych partii kart. Konstrukcja urządzenia jest oparta na budowie modułowej, które w tej maszynie określane są jako podzespoły CPE - Card Personalization Element.

 NBS Horizon Evolution HD

  Flagowa platforma do personalizacji firmy NBS Technologies - Horizon Evolution - dostępna jest teraz w wersji Heavy Duty charakteryzującej się zwiększoną wydajnością (1500 kart na godzinę!) oraz poprawiona mechaniką. To nowoczesne rozwiązanie, które dzięki modułowej budowie można indywidualnie skonfigurować dostosowując je do własnych potrzeb. Niezwykła elastyczność pozwala na bezproblemową rozbudowę systemu wraz ze zmianami wymagań produkcyjnych.

 NBS SPX / HPX

  System personalizacji kart SPX / HPX to rozwiązanie zapewniające szybką personalizację kart GSM w środowisku zcentralizowanej emisji kart. Zaprojektowany z myślą o kartach GSM, kartach bezstykowych oraz dual interface, system HPX jest jednym z najszybszych urządzeń dopstępnych na rynku, zapewniając prędkość do 5000 kart na godzinę.

 NBS 1500 Card Mailing System

 

System kopertujący NBS-1500 to  urządzenie stworzone w celu zmaksymalizowania osiągnięć produkcyjnych systemów personalizacji kart z rodziny Horizon.