Jesteś tutaj

NBS Javelin J800i

J800i to kolejna pozycja należąca do prestiżowej linii urządzeń nabiurkowych. Javelin J800i drukuje jak żadna inna dostępna na rynku drukarka  – naniesione na karty obrazy są ostre, a kolory żywe i intensywne. Ta niespotykana dotąd jakość jest możliwa dzięki zastosowaniu re-transferowej technologii druku. Polega ona na naniesieniu mającego znaleźć się na karcie obrazu na folię re-transferową, a dopiero później na kartę, dzięki czemu możemy uzyskać oszałamiającą jakość oraz precyzję nanoszonych grafik. Zastosowanie technologii bezpośrednio wpływa na żywotność głowicy drukującej – podczas drukowania nie wchodzi ona w kontakt z powierzchnią karty, co sprawia, że możliwość jej uszkodzenia w trakcie procesu personalizacji jest niemożliwe -dzięki temu urządzenie potrzebuje znacznie mniej czasu na przerwy techniczne związane z konserwacją czy wymianą głowicy drukującej, co ma bezpośredni wpływ na zwiększenie wydajności produkcji.

Karty spersonalizowane metodą Re-transferową są z natury bardziej trwałe oraz odporne na próby fałszerstw od kart drukowanych inna metodą. Naniesiona na kartę folia re-transferowa, na której znajduje się obraz, chroni go przed ścieraniem, co sprawia, że w trakcie procesu eksploatacji karty, grafika pozostaje wciąż w idealnej jakość. Z kolei fałszerz próbujący manipulować wygląd karty do swoich celów sprawi, że naniesiony na nią obraz zostanie uszkodzony.

Urządzenie posiada modułową budowę, dzięki czemu zaimplementowanie dodatkowych podzespołów odpowiedzialnych, na przykład, za kodowanie paska magnetycznego czy kodowanie smart card jest niezwykle proste.

Koszt urządzenia jest równie urzekający, co nanoszone przez nie obrazy - w porównaniu do posiadanych możliwości, J800i charakteryzuje się  niezwykle przystępną ceną, co czyni ją dostępną dla szerokiej gamy przedsiębiorstw.