Jesteś tutaj

Javelin J200i

Javelin J200i to pierwsza z dwóch najnowszych drukarek firmy NBS, przeznaczonych dla przedsiębiorstw, którym zależy na personalizacji małych oraz średnich ilości kart.  J200i to kompaktowe, proste w obsłudze urządzenie, będące synonimem niezawodności idącej w parze z przystępną ceną.

Urządzenie wykorzystuje technologię druku termotransferowego i oferuje wydruk zarówno kolorowy jak i monochromatyczny. Drukarka może zostać wyposażona w moduł trójścieżkowego zapisu paska magnetycznego o koercyjności HiCo/LoCo, moduł kodujący smart card - contact/contacless oraz moduł flipper, który poprzez obracanie karty, umożliwia wykonanie wydruku po obu jej stronach. Wbudowane porty USB oraz Ethernet zapewniają bezproblemową łączność z innymi urządzeniami, a niewielkie rozmiary może być umieszczone w niemal każdym wybranym przez Państwa miejscu.

Javelin J200i to urządzenie małe urządzenie lecz o ogromnych możliwościach. Przy zakupie drukarki, otrzymają Państwo zestaw startowy w postaci czarnej folii barwiącej oraz oprogramowania „Javelin Card Designer ID”, które dzięki bogatemu wachlarzowi opcji edycji, pozwoli Państwu zaprojektować kartę wymarzoną.