Jesteś tutaj

NBS ImageMaster S-18

Najszybsze obecnie na rynku urządzenie do druku wysokiej jakości na kartach – monochromatyczna drukarka termiczna ImageMaster™ S-18 – umożliwia personalizację kart dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz pracowników, z niezwykłą szybkością i niezawodnością.

W zależności od layoutu karty, ImageMaster™ S-18 potrafi zadrukować jednostronnie nawet do 1800 kart na godzinę. Stworzone do niezawodnej, ciągłej i bezproblemowej personalizacji znacznych ilości kart, drukarki ImageMaster™ S-18 są idealnym urządzeniem do wydawania kart członkowskich, lojalnościowych i telefonicznych.

Drukarka ImageMaster™ S-18 oferuje wiele unikalnych opcji i możliwości. Posiada funkcje oszczędzania kosztów, np. umiejętność automatycznego wykorzystywania minimalnej ilości taśmy niezbędnej do personalizacji karty. Drukarka jest kompatybilna z kartami wielu typów i o różnych grubościach. Wśród możliwości opcjonalnych znajdują się m.in. obsługa czystych kart, kodowanie paska magnetycznego oraz personalizacja kart z mikroprocesorem. Drukarka posiada także zaawansowany system czyszczenia, dzięki któremu stale utrzymuje wysoką jakość druku. Dodatkiem do ImageMaster™ S-18 jest obrotowy podajnik umożliwiający jednoczesną obsługę różnych typów kart. NBS oferuje pełen zakres folii barwiących w różnych kolorach, wśród nich także ekonomiczne, wąskie wersje taśm.

ImageMaster™ S-18 wyposażony jest w kartę sieciową oraz kartę Ethernet. Dzięki wyeliminowaniu konieczności korzystania z serwerów druku i urządzeń pośredniczących, drukarka zapewnia niezwykle niski koszt posiadania. W komplecie z drukarką znajduje się oprogramowanie NBS Conquest® lite – łatwa w obsłudze aplikacja do projektowania i zarządzania procesem produkcji kart w systemie MS Windows, idealna do seryjnej personalizacji. Do drukarki dołączona jest także klawiatura, umożliwiająca – w zależności od potrzeb - pracę bez komputera PC.