Jesteś tutaj

NBS ImageMaster D-40

D-40 to najnowsza drukarka NBS Technologies z wysoko cenionej linii ImageMaster™. Ten zaprojektowany do pracy z dużymi wolumenami kart model oferuje szybkie obustronne drukowanie na kartach plastikowych oraz posiada unikalną możliwość jednoczesnej personalizacji dwóch kart. ImageMaster D-40 jest najszybszym na rynku urządzeniem nanoszącym wysokiej jakości druk na obie strony kart. W trybie druku jednostronnego osiąga przepustowość do 4000 kart na godzinę, natomiast przy druku obustronnym - 1500 kart na godzinę.

Drukarka monochromatyczna ImageMaster D-40 umożliwia personalizację kart klientów i pracowników z niespotykaną szybkością i niezawodnością. D-40 została specjalnie zaprojektowana do personalizacji dużych wolumenów kart, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność przy równoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Urządzenie jest przygotowane do współpracy z dowolną aplikacją do personalizacji kart.

ImageMaster D-40 posiada wiele unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Urządzenie wyposażone jest w mieszczący 500 kart podajnik oraz takiej samej pojemności odbiornik spersonalizowanych kart. Tak duża pojemność pozwala na swobodną personalizację kart bez konieczności częstego opróżniania magazynków. W tym samym celu urządzenie wyposażono w dłuższą taśmę o wydajności 12.000 kart.

Kolejną innowacją, wprowadzoną w celu zwiększenia przepustowości urządzenia, jest możliwość jednoczesnej personalizacji dwóch kart. W czasie gdy na jednej karcie kodowany jest pasek magnetyczny, na drugą nanoszony jest nadruk monochromatyczny. D-40 posiada prosty i niezwykle skuteczny wbudowany system czyszczący oraz mechanizm odwracający karty. Aby jak najbardziej ograniczyć koszty personalizacji, w konstrukcji drukarki wykorzystano wiele sprawdzonych rozwiązań, znanych z innych urządzeń z serii ImageMaster, m.in. system automatycznego ograniczania zużycia taśmy barwiącej. Drukarka akceptuje karty różnych grubości i typów m.in. z przezroczystego plastiku. Wśród opcji konfiguracji znajduje się m.in. kodowanie paska magnetycznego oraz kart z mikroprocesorem (stykowe i bezstykowe).

Drukarki ImageMaster D-40 obsługuja komunikację w standardzie Ethernet i IP, więc nie potrzebują print serwerów i interfejsów sieciowych, co także ogranicza koszty. Urządzenie doskonale współpracuje z oprogramowaniem Smartsys™ - idealnym rozwiązaniem do sterowania personalizacją dużych wolumenów kart. Na wyposażeniu znajduje się klawiatura umożliwiająca bezpośrednią komunikację z urządzeniem oraz sterowniki do systemu Windows® XP w przypadku współpracy z komputerem PC.