Jesteś tutaj

NBS CX-330

CX-330 to najnowszy model innowacyjnej generacji drukarek, stworzony do nanoszenia kolorowych nadruków unikalną technologią re-transferową przy użyciu szerokiej gamy materiałów drukujących. Urządzenie zostało zaprojektowane by sprostać wymaganiom nadruku nie tylko na kartach PVC, ale także PET, ABS, poliwęglanowych i in.

Drukarka pracuje w rozdzielczości 300 DPI (punktów na cal), która zapewnia wysoką jakość wydruku zarówno zdjęć, jak i grafiki. W przeciwieństwie do zwykłych drukarek do kart, CX-330 potrafi drukować zarówno karty mikroprocesorowe, jak i indukcyjne. Zastosowana metoda re-transferowa opiera się na tym, że termiczna głowica drukująca nie wchodzi w kontakt z powierzchnią karty, co pozwala na dużo większe możliwości drukowania. Na kartach można umieszczać dowolne kolorowe obrazy, zarówno na całym obszarze (tło), po obydwu stronach, jak i w wybranych miejscach, wykluczając wtedy styki mikroprocesora, hologram, pasek do podpisu, wstępnie naniesione nadruki lub logo.

Prędkość druku jednej karty wynosi niecałe 29 sekund. Opracowana technologia personalizacji kart wykorzystana w tym urządzeniu pozwala na drukowanie i kodowanie, a przy zastosowaniu modułu laminatora CL-500 także laminowanie karty w jednym przebiegu. Wsród dostępnych akcesoriów znajduje się także moduł odwracający CF-AT10, dzięki któremu możliwe jest laminowanie obu stron karty i to z wykorzystaniem dwóch różnych materiałów na każdą stronę.

W zależności od preferencji użytkownika, CX-330 może pracować pod kontrolą pojedynczego komputera PC (połączona kablem USB), bądź - dzięki wbudowanej karcie standardu Ethernet - jako drukarka sieciowa. Rewelacyjna jakość wydruku, duża szybkość działania przy zachowaniu niewielkich gabarytów i atrakcyjnej ceny czynią z CX-330 doskonałą drukarkę re-transferową do wszelkich zastosowań.