Jesteś tutaj

Drukarki do kart

NBS Javelin J200i

  Javelin J200i to pierwsza z dwóch najnowszych drukarek firmy NBS, przeznaczonych dla przedsiębiorstw, którym zależy na personalizacji małych oraz średnich ilości kart.  J200i to kompaktowe, proste w obsłudze urządzenie, będące synonimem niezawodności idącej w parze z przystępną ceną.

NBS Javelin J230i

 

Javelin J230i stanowi udoskonaloną wersję modelu J200i. To to kolejne urządzenie  firmy NBS , przeznaczone dla przedsiębiorstw, którym zależy na personalizacji małych oraz średnich ilości kart. Dzięki wyposażeniu drukarki w dodatkowe moduły, obsługa urządzenia stala się łatwiejsza, a proces personalizacji zoptymalizowany.

NBS Javelin J800i

  J800i to kolejna pozycja w prestiżowej linii drukarek nabiurkowych. Javelin J800i drukuje jak żadna inna dostępna na rynku drukarka  – naniesione na karty obrazy są ostre, a kolory żywe i intensywne. Ta niespotykana dotąd jakość jest możliwa , dzięki zastosowaniu retranferowej technologii druku.

NBS CX-330

  CX-330 to najnowszy model innowacyjnej generacji drukarek, stworzony do nanoszenia kolorowych nadruków unikalną technologią re-transferową przy użyciu szerokiej gamy materiałów drukujących. Urządzenie zostało zaprojektowane by sprostać wymaganiom nadruku nie tylko na kartach PVC, ale także PET, ABS, poliwęglanowych i in.

NBS P630i /P640i

  Personalizowanie zabezpieczonych przed fałszerstwem kart identyfikacyjnych jest teraz prostsze, szybsze i tańsze dzięki nowym drukarkom NBS Javelin: P630i (z jednostronnym laminowaniem) oraz P640i (z funkcją laminowania dwustronnego). Ta zupełnie nowa generacja drukarek zapewnia najwyższą niezawodność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

NBS ImageMaster S-18

  Najszybsze obecnie na rynku urządzenie do druku wysokiej jakości na kartach – monochromatyczna drukarka termiczna ImageMaster™ S-18 – umożliwia personalizację kart dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz pracowników, z niezwykłą szybkością i niezawodnością.

NBS ImageMaster D-40

  D-40 to najnowsza drukarka NBS Technologies z wysoko cenionej linii ImageMaster™. Ten zaprojektowany do pracy z dużymi wolumenami kart model oferuje szybkie obustronne drukowanie na kartach plastikowych oraz posiada unikalną możliwość jednoczesnej personalizacji dwóch kart. ImageMaster D-40 jest najszybszym na rynku urządzeniem nanoszącym wysokiej jakości druk na obie strony kart. W trybie druku jednostronnego osiąga przepustowość do 4000 kart na godzinę, natomiast przy druku obustronnym - 1500 kart na godzinę.